kumaş etiket, dokuma etiket, bez etiket, karton etiket, deri etiket, metal etiket, pamuklu etiket

BİZ KİMİZ

“HER ZAMAN GÖZ ÖNÜNDE OLACAKSINIZ”

İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi'nin temelleri 1950'li yıllara kadar dayanmaktadır.
Kurucumuzun muhterem babaları tarafından tabelacılık ve sinema afişçiliği yapılarak başlanılan ticari hayatımıza zaman içerisinde çelik çatı imalatı, mobilya ve dekorasyon işleri ile mefruşat sektörü de dahil edilmiştir.
Firmamızın kurucusu, çocukluk çağlarından itibaren uzmanlaştığı ve 25 sene boyunca son derece iddialı ve sektörün en önde gelen firmalarından olma becerisine kavuşturduğu mefruşat ticaretine 2006 yılında nokta koymuştur.
2006 Haziran ayından itibaren uzmanlık alanı olarak muhterem babalarının eski mesleklerinin yan kolu şeklinde tarif edilebilecek etiket ve promosyon ürünleri imalatına başlamıştır.
Birinci Prestij Ürünleri adıyla dahil olduğu sektörde, adını kısa zamanda duyuran firmamız, yüksek kalitedeki ürünleri ve fiyatlarındaki uygunluk ile dikkat çekmiştir.
2016 yılında daha geniş imkanlarla hizmet verebilmek üzere fabrika ve irtibat ofisini İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşıyan firmamız, ismini de İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi olarak güncellemiştir.
Fabrikamızın ve ofisimizin taşınmasıyla birlikte, daha önce yaşanılan hammadde tedariki ve fason işçilik konusunda oluşan problemlerin de önüne geçilmiştir.
Bu tarihten sonra adeta koşar adımlarla ilerleyen firmamız hem etiket ve hem de promosyon sektörlerinde aranılan ve tercih edilen firma olma konumuna yükselmiştir.
Üretiminin %95’ini ajanslara ve promosyon toptancılarına veren firmamız şu anda Türkiye’de mamulleri en fazla satılan üretici firma konumundadır.


3D Metal Etiketler

3D METAL ETİKETLER

  a) Kendinden Yapışkanlı Etiketler,
  b) Kendinden Çivili Etiketler,
  b) Çivi & Vida Delikli Etiketler,
  b) Düz Tabanlı Etiketler.
Alüminyum Etiketler

ALÜMİNYUM ETİKETLER

  a) Makine Etiketleri,
  b) Asansör Etiketleri,
  b) Kullanma Talimatı Etiketleri,
  b) Teknik Bilgi Etiketleri.
Blog Single

Dignissimos eius

History of maryland May 9, 2016 Adventures By Admin 7 Comment(s)

Dignissimos, eius reiciendis ad vel laudantium eos, enim in. Laborum molestias repudiandae nostrum, nam eaque impedit deserunt iste maiores, enim ex officiis.

Read More
Blog Single

At suscipit sapiente

History of maryland May 9, 2016 Adventures By Admin 7 Comment(s)

Doloribus at repellendus officia. At suscipit sapiente optio culpa, qui ex, alias libero quas dolorem omnis distinctio, est voluptas.

Read More
Blog Single

Recusandae sapiente

History of maryland May 9, 2016 Adventures By Admin 7 Comment(s)

Consectetur in velit officia, recusandae sapiente minus nulla quo sequi asperiores quam, necessitatibus ullam. At suscipit sapiente optio culpa, qui ex.

Read More
To Top