istanbul birinci etiket, istanbul etiketçi aykosan, istanbul etiketçi başakşehir, istanbul etiketçi ikitelli

ÜRÜNLERİMİZ

Metal Etiketler.....

Metal etiketler farklı sektörelerde ve çok farklı amaçlarla kullanılmaktadır.
Kullanım amacına göre kullanılan materyaller ve üretim teknikleri farklılıklar gösterir.
Üretimini yaptığımız metal etiketler:
--- 3D Metal Etiketler
--- Alüminyum Etiketler
--- Metal Aksesuarlar

3D METAL ETİKETLER
Genellikle markalama amacıyla kullanılırlar. Ürünlerinize olağanüstü bir saygınlık kazandırmalarının yanında, alıcılarda kaliteli imajını da uyandıracaktır.
ALÜMİNYUM ETİKETLER
Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan alüminyum etiketleri de markalama amacıyla kullanabilirsiniz.
ya da teknik bilgi etiketi, bakım etiketi, numaralama etiketi, asansör etiketi, makine etiketi, uyarı levhası, güvenlik ikaz etiketi, tanıtım etiketi, demirbaş etiketi, kullanma talimatı etiketi gibi çok farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.
METAL AKSESUARLAR
Mont, kaban, tişört, jeans, kazak, şapka gibi konfeksiyon ürünlerine albeni katan metal aksesuarlarımızı ayakkabı, bot, çizme, terlik gibi ürünlerinizde de kullanabilirsiniz.
Metal aksesuarlar mobilya ve ev tekstili sektörlerinde de sıklıkla yararlanılan materyallerdir.
Hatta saydıklarımızın haricinde her türlü ürünün daha güzel ve şık ve göz alıcı görünmesi için metal aksesaurlarımızı değerlendirebilirsiniz.
3D Metal Logo, 3D Metal Etiket, 3D Metal Marka, 3D Metal Amblem, 3 Boyutlu Logo Etiket, 3 Boyutlu Metal Etiket, Çivili Etiket, Çakma Etiket, Kabartma Etiket, Çakma Metal Etiket, Kabartma Metal Etiket, Zamak Döküm Etiket, Mobilya Etiketi, İpli Metal Etiket, Askılı Metal Etiket, Sallama Metal Etiket, Demir Etiket, Alüminyum Etiket, Metal Aksesuar, Alüminyum Metal Etiket, Asansör Etiketi, İkaz Etiketi, Madeni Etiket, Makine Etiketi, Metal Uyarı Levhası, Numaralandırma Etiketi, Uyarı Etiketi, 3D Logo Etiket, 3D Etiket, 3D Marka Etiketi, 3D Amblem Etiket


Kumaş Etiketler.....

Etiket türleri arasında en fazla tercih edilen ve en geniş yelpazede ürün çeşidine ve kullanım alanına sahip olan kumaş etiketlerimiz, ihtiyacınıza göre çok farklı türlerde imal edilmektedir.
Dokuma Etiketler, Baskılı Kumaş Etiketler ve Pamuklu Etiketler şeklinde 3 ana grubta incelenebilen etiketlerimiz, her bir grubun alt kategorileriyle birlikte çok çeşitli model ve kalitelerde üretilmektedir.
Kumaş etiketler; marka etiketi, beden etiketi, yıkama talimatı etiketi, kodlama etiketi gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Dokuma Etiket, Baskılı Kumaş Etiket, Bez Etiket, Yaka Etiketi, Sırt Etiketi, Ense Etiketi, Yıkama Talimatı Etiketi, Beden Etiketi, Pul Etiket, Kıstırma Etiket, Pamuklu Etiket, Kanvas Etiket, Pamuk Dokuma Etiket, Koton Etiket , Tül Perde Etiketi, Dokuma Arma, Kumaş Arma, Patch, Peç, Kumaş Yama, Hotmelt Etiket, BSN Etiket, Isıyla Yapışan Kumaş Etiket, Ütüyle Yapışan Kumaş Etiket, Kendinden Yapışkanlı Kumaş Etiket, Yapışkanlı Dokuma Etiket, Halı Yıkama Etiketi


Sallantı Karton Etiketler.....

Sallantı Karton Etiketler; tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, mobilya ve daha pek çok sektörlerde kullanılan etiket çeşididir.
Markalama, kodlama, fiyat etiketi gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sallantı Karton Etiket - Sallama Karton Etiket - Karton Ürün Etiketi - Karton Fiyat Etiketi - Karton Çorap Etiketi - Kuşe Karton Etiket - Sıvama Karton Etiket - İpli Karton Etiket - Delikli Karton Etiket

Deri Etiketler.....

Konfeksiyon ve ayakkabı sektörlerinde sıklıkla kullanılan deri etiketler, tatbik edildiği ürüne artı değer katmasıyla öne çıkmaktadır.
Sıcak baskı, lazer baskı ve renkli baskı alternatifleriyle üretilebilen deri etiketlerimiz ile siz de ürünlerinizin prestijini artırabilirsiniz.
Deri Etiket - Suni Deri Etiket - Gerçek Deri Etiket - Vinlex Etiket - Jakron Deri Etiket - Kot Etiketi- Denim Etiketi - Jeans Etiketi - Deri Ürün Etiketi - Deri Kartlık - Deri Kredi Kartlığı


To Top